Tajemství 21

11. října 2012 v 18:22 |  Tajemství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pierrette Pierrette | Web | 11. října 2012 v 19:46 | Reagovat

Obávám se, že bereš tuto módu jako "age play" (že se chceš stát malou holčičkou), na což se určitě někteří budou dívat hodně skrz prsty a pokud by ses chtěl do komunity hlouběji zapojit, nejspíš budeš mít problém. Většina dívek ty šaty nosí ze zcela jiného důvodu.

Tím nechci říct, že je to špatně... ale pro spoustu lidí je to těžké přijmout a asi by Tě kvůli tomu i dost pomlouvali a stranili by se Tě. Myslím si, že jestli chceš lolitu nosit, jdi do toho, určitě Ti to udělá radost... ale raději jen doma a nebo v blízkosti lidí, u kterých víš, že to pochopí. Třeba na Animefestu jsem občas zahlédla nějaké Brolity / muže v ženském oblečení a nikdo se nad nimi nepozastavoval (mezi všechny ty cosplaye zapadnou a ztratí se v davu). Pokud bys chtěl na nějakou větší akci vyrazit, proto doporučuji nějaký takovýto větší festival.

Na soukromé lolití srazy to nejspíš nebude vhodné, spousta děvčat je hodně mladých a ty by to nejspíš dost vyděsilo. My starší už to tolik neřešíme :)

Ovšem také záleží na Tvém chování. Pokud se budeš chovat normálně, přátelsky a v pohodě, myslím, že bys i přesto mohl do komunity zapadnout. Ale obávám se, že pokud se budeš chtít chovat jako malá holčička, nezapadneš.

A omlouvám se, jestli moje slova zní drsně, jen říkám, jak se věci mají, nebudu tu cukrovat jako bude vše růžové, když nejspíš nebude. Klidně lolití stránky sleduj, klidně si i nějaké šaty pořiď, možná si i najdeš pár loli kamarádek (pár slečen zde je velmi tolerantních a přátelských, ale ne všechny)... ale od aktivního zapojení do komunity bych Tě varovala, pokud nedokážeš unést kritiku a pomluvy, které pravděpodobně přijdou.

2 Brolitka Brolitka | E-mail | 12. října 2012 v 15:53 | Reagovat

Ahoj, děkuji za odpověď. Možná byla má zpověď jen špatně upřesněná, ale není lehké se s něcím takovým svěřit. Jako "age play" to neberu, opravdu se nechci stát holčičkou. Jako muž se rozhodně cítím, mám chlapské záliby a typicky chlapskou práci.
Jen jak jsem psal, čas od času se toužím stylizovat (to mělo být to správné slovo) do role Lolitky. Líbí se mi obléknout Lolití obleček, snažit se vypadat co nejvíce jako Lolitka a mluvit o sobě v ženském rodě. Samozřejmě s tím souvisí, že bych tak chtěl umět i chodit a vystupovat, toť vše. Je mi jasné, že srazů je lepší se neúčastnit, narušil bych tak dívčí spolek. Jen jak říkám, rád bych našel nějaké kamarády, kteří by mě za to neodsuzovali a mohl jsem od nich získat třebas nějaké doporučení či radu. Každopádně ať si o mě říká kdo chce, co chce, mě moc pomohlo, že jsem se mohl vyzpovídat.

3 Shika Shika | 13. října 2012 v 15:35 | Reagovat

No... asi to odo mňa bude znieť hnusne a povrchne, ale z toho, čo sa píše v tajomstve som mala podobný pocit ako z tích maniakov, ktorí si obliekali stiahnutú ženskú kožu, aby sa mohli cítiť ako ženy... a ospravedlňujem sa za morbiditu :D "toužím být občas jako malá holčička", "chci být v roli malé holčičky". Úprimne, ani keby si tým nemyslel dievčatko ale ženu, toto s transsexualitou hraničí. Nie je nič zlé na tom chcieť sa obliekať do loli šiat, na ženy v... neviem, napríklad ouji, kodone a podobne nikto nepozerá zle, ale je rozdiel, či ide len o módu alebo o to, že túžiš byť malým dievčatkom... na to by sa spoločnosť naozaj dobre pozerať nemusela.

4 cyberTea cyberTea | Web | 13. října 2012 v 20:19 | Reagovat

[2]: Celkivě i souhlasím s tím, co napsala Pierrette. Nevím kdo by tě měl odsuzovat za tvě rozhodnutí. Většinou jsou to podle mě pitomci, kteří odsuzují podle toho jak se kdo oblíká namísto aby si zajímal o jeho chování (já to znám zatraceně dobře). Jestli jsi přátelský a nejsi nějaký namyšlený, neměl by jsi mít potíže zapojit se do komunity.

5 Pierrette Pierrette | 15. října 2012 v 9:56 | Reagovat

[2]: Brolitka: Tak přeji hodně štěstí, když po tom toužíš, tak si to dopřej... žijeme jen jednou, tak proč si života neužít naplno? Já bych Ti své přátelství i nabídla (dokonce i znám několik Brolit osobně, a v pohodě spolu vycházíme :) ), jen jak se znám, tak já jsem na odepisování osobních mailů dost nespolehlivá, pořád mám spoustu práce a osobní maily odkládám naposled... ale kdyby jsi byl náhodou odněkud z Moravy, můžeme si dát někde někdy nějaký sraz (ale nejdřív až tak koncem listopadu).

6 Brolitka Brolitka | 29. října 2012 v 21:40 | Reagovat

[5]: Děkuji za odpověď. Ano toužím se čas od času obléknout do stylu Lolita. Děkuji Ti za nabídku přátelství. Jsem z Prahy, ale pracuji dost často v Ostravě a v Brně, takže z Moravy tak trochu sem:) Překvapila mě reakce Shiky, nevím jak někoho může něco tak morbidního napadnout. To, že toužím oblékat Lolita módu a občas nosím dívčí oblečení, neznamená, že jsem nějaký maniak, který by byl jakkoliv morbidní. Od mala nechápu akorát to, že kdysi někdo řekl, co kdo má nosit a kdo nosí něco jiného, tak je divný.

7 Pierrette Pierrette | E-mail | 31. října 2012 v 11:37 | Reagovat

[6]: Brolitka: Oki, Ostrava by šla :) Do Brna mám trochu blbé spoje, tak preferuji Ostravu... Tak až tam někdy budeš mít cestu, tak mi napiš mail a můžeme se domluvit na setkání? Klidně i v týdnu, někdy mám volný den i přes týden... sice nic neslibuji, protože mám moc práce a ne vždy v dané datum můžu, ale třeba se shodneme na nějakém datu, kdy budeme mít oba dva čas (^_-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama